Hakkımızda

Plastik hammadde satış ve dağıtımı yapan E Polimer 2008 yılı başında kuruldu., 2010 yılı Mayıs ayında Avrupa nın en güçlüı firmalarından CHEMIEURO ile ortaklık kurarak mühendislik plastikleri dağıtımında hızla büyüyerek, bu alanda, Türkiye’nin en büyük firmalarında biri olma yolunda hızla yol almaktadır. Bu ortaklıkla, hizmet kalitemiz tamamen Türk dinamikliği ve enerjisi ile Avrupa'nın kalite standardı harmanlayarak işbirliğimiz sadece plastik hammmadde satış ve dağıtımı yanında büyük bir sinerji yaratmıştır. Ve 2018 Yılın'dan itibaren adını Chemieuro olarak değiştirmiştir.

Gebze, Hadımköy, Bursa ve İzmir olmak üzere dört farklı noktadaki depolarımızdan İstanbul'un ve Türkiye nin her yerine 1 torba'dan bir Tır'a kadar günlük sevkiyatlarımız yapılmaktadır.

Başta eski adı ile Samsung yeni adı ile Lotte Advance Material firması ürünleri Starex ABS, Starex ASA, Starex SAN, Starex Şeffaf ABS, Infino PC, Infino PC/ABS ve Kolon firmasının Kocetal POM, Kraiburg Thermolast TPE, Mepol Meytel, TOTAL PS, TOTAL PP, Domamid PA6 ve Domamid PA66 gibi  Plastik hammadde satış ve dağıtımını; Plastik hammadde süpermarketi anlayışı ile Kredikartından, Avalli Poliçelere, Çek ten özel koşullarda peşin ödemeye kadar değişik ödeme sistemleri ile Plastik hammadde tedarik edebilirsiniz. Chemieuro; düzenli stok bulunduran, bağlantıları zamanında teslim eden, bir torbadan bir kamyona kadar küçük büyük demeden aynı titizlikle satış ve dağıtım yapmaktadır. Her geçen yıl daha da büyüyerek müşterilerinden ve tedarikçilerin başarı ödüllerini almaktadır. Kısa sürede elde ettiğimiz bu başarıda sektörün bize verdiği destek ve duyduğu güvenin payı büyüktür.

Hedefimiz;

  • Kazandığımız tecrübelerden yararlanarak temiz ve dürüst satış noktası olabilmek,
  • Teknik serviste ilk akla gelen firma olabilmek,
  • Verdiğimiz teknik destek ve malzeme seçiminde ticari kaygıyı bir kenara bırakarak doğru ürünü önermek,
  • Tedarikçilerimizle tek şirket, müşterilerimizde bir ortak, çalışanlarımızla mutlu bir aile olabilmek,

Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyata, istenilen miktarda sevk etmek esas görevimizdir.

Distribütörlüklerimiz;